Koperfoelievervaardiging vir jou besigheid - Civen Metal

Vir jou koperfoelievervaardigingsprojek, draai na die plaatmetaalverwerkingskundiges.Ons span kundige metallurgiese ingenieurs is tot u diens, ongeag u metaalverwerkingsprojekte.

Sedert 2004 word ons erken vir die uitnemendheid van ons metaalverwerkingsdienste.Jy kan ons dus vertrou met al jou metaalverwerkingstake: van ontwerp tot afwerking, insluitend verwerking, bied ons sleuteldienste.
As 'n metaalverwerkingsentrum bied Civen die voordeel om 'n wye reeks dienste aan te bied, insluitend sny en monteer.Dit is dus vir jou moontlik om jou projekte van begin tot einde uit te voer.

Hoekom is koperfoelievervaardiging nuttig?
Die veelvuldige eienskappe van koper maak dit 'n uiters gesogte metaal:

hoë elektriese geleidingsvermoë;
hoë termiese geleidingsvermoë;
weerstand teen korrosie;
antimikrobiese;
herwinbaar;
smeebaarheid.
Al hierdie eienskappe maak dit so dat koper in 'n menigte velde gebruik word, waarvan elektriese bedrading en loodgieterswerk die algemeenste is.Die antimikrobiese eienskap daarvan is ook die rede waarom dit gebruik word in die vervaardiging van pype wat drinkwater dra, sowel as in die voedsel-, verwarmings- en lugversorgingsektore.

Die smeebaarheid daarvan maak dit 'n voorkeurmateriaal in die vervaardiging van dekoratiewe voorwerpe en selfs juweliersware.

Koperfoelie word gebruik as 'n hitte sink of geleier in elektriese omhulsels of kragverspreidingstoepassings, en nog baie meer.Boonop stel sy weerstand teen korrosie ons in staat om historiese geboue te bewonder met bedekkings wat nog ongeskonde is.

Wat ook al die omvang van jou projek, reken op die metaalverwerkingskundiges van Civen Metal.

civen copper foil (4)-1Die koperfoelie wat by Civen Metal vervaardig is.

Koperfoelie word gemeet in onse per vierkante voet.Een koperblad weeg 16 of 20 onse per vierkante voet en is beskikbaar in lengtes van 8 en 10 voet.Aangesien koperfoelie ook in rolle verkoop word, kan dit in enige lengte gesny word.Dit spaar jou beide tyd en geld.

By Civen Metal sit ons al ons kundigheid in om jou projek uit te voer.Moenie huiwer om ons te kontak om meer te wete te kom nie.

Kies Civen Metal vir die vervaardiging van koperfoelie
Het jy 'n idee, maar het jy hulp nodig om dit te ontwerp?Moenie huiwer om ons te kontak om ons ontwerpbystanddienste te ontvang nie.

Deur Civen Metal te kies, sal jy verseker werk van ongeëwenaarde gehalte ontvang wat volgens streng metodes uitgevoer word in ooreenstemming met beroepsgesondheid en veiligheidstandaarde.Jy het ook die waarborg van werk wat binne die voorgeskrewe tydlyne uitgevoer word wat in alle opsigte aan jou verwagtinge voldoen.

civen copper foil (1)As jy enige vrae het oor ons koperfoelievervaardigingsdiens, kontak ons ​​sonder versuim.'n Lid van ons span kundiges sal jou met graagte antwoord.


Postyd: Apr-05-2022